Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grupa Autoremo awansuje wśród najlepszych dealerów

0 57

Listę największych dealerów w Polsce ogłoszono podczas odbywającej się w Hotelu Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim Gali TOP50.

 

Uroczysta gala to część konferencji FORUM TOP100, podczas której dealerzy samochodów, wraz z ekspertami, dyskutują o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

Grupa Autoremo, której jeden z salonów – Škoda Autoremo – mieści się przy ul. Wiśniowieckiego w Nowym Sączu, sprzedała w 2017 roku 3812 samochodów notując tym samym wzrost o 26,98%. Tak wysoki wynik sprzedaży uplasował Grupę Autoremo na wysokim, 21. miejscu (o trzy pozycje wyżej w stosunku do 2016 roku).

 

 

Grupa Autoremo to największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Grupa Autoremo to salony samochodowe, a także blacharnie, lakiernie i autoryzowane serwisy: Autoremo, Anndora i Autoneo w Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Targu, Nowym Sączu i Krakowie. W ofercie Grupy Autoremo znajdują się takie marki, jak: Mazda, Hyundai, Renault, Volkswagen, Škoda i Dacia. Grupa Autoremo zaopatruje również wymagających przedsiębiorców w pojazdy Volkswagen Użytkowe oraz Renault Pro+.

 

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.