Portal informacyjny | Nowy Sącz

Subaru Impreza – piękno, niezawodność i bezpieczeństwo

0 240

Kiedy spotkasz ją na swojej drodze, nie będziesz mógł przejść obojętnie. Piękno w najczystszej postaci. Elegancja w połączeniu z ostrzejszą linią nadwozia sprawia, że nowa Impreza prezentuje się naprawdę dobrze. Wnętrze nawiązuje do charakterystyki samej marki – funkcjonalne, stylowe i nowoczesne. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie najwyższy komfort jazdy. Mówiąc o nowym modelu Subaru, nie można jednak zapomnieć o tym, co kryje się pod maską. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zastosowaniu zupełnie nowej platformy SGP, Subaru zapewniło nam szczególne odczucia podczas prowadzenia, ale i co być może najważniejsze, zdecydowanie poprawiło standardy bezpieczeństwa.

 

Z pewnością każdy fan motoryzacji kojarzy Imprezę z legendą rajdowych odcinków specjalnych. Choć nowa generacja tego modelu znacznie odbiega od sportowej poprzedniczki, nie brakuje jej charakteru. Projektanci zaznaczyli go na zderzaku i w linii nadwozia. Również wnętrze zyskało nowy blask. Sportowy temperament otoczono elegancją i nowoczesnością. Doznania, komfort i radość prowadzenia zawdzięczamy innowacyjnym systemom i zupełnie nowej platformie, na bazie której powstawały kolejne generacje samochodów Subaru.

Subaru Global Platform to prawdziwy przełom i przyszłość całej marki Subaru. Dzięki niej znacznie zwiększono poziom bezpieczeństwa pasywnego, a kierujący może cieszyć się z bardziej precyzyjnego i komfortowego prowadzenia samochodu. Radykalnie, bo aż o 70 procent zwiększono sztywność nadwozia, dzięki czemu nawet na nierównej nawierzchni, drgania są skutecznie tłumione, co przekłada się na komfort podróżowania dla wszystkich pasażerów.

 

 

Mniej drgań odczujemy również dzięki płaskiej konstrukcji silnika Subaru Boxer – znacznie sztywnej i wyważonej. Również dzięki temu rozwiązaniu, cały samochód jest bardziej stabilny. Silniki Subaru Boxer cechują się także szczególną trwałością i niezawodnością dzięki rozłożeniu każdej pary cylindrów i tłoków o 180 stopni względem siebie. Subaru wykorzystuje ten niezawodny układ od ponad 50 lat.

Równie ważne, jak niezawodność i komfort jazdy jest bezpieczeństwo. Dzięki stałemu napędowi wszystkich kół (S-AWD), Subaru Impreza sprawdza się w nawet najbardziej wymagających warunkach drogowych, równo rozdzielając moment napędowy na wszystkie koła, przez co prowadzenie samochodu staje się łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Z systemem S-AWD znakomicie współpracuje również bezstopniowa skrzynia Lineartronic. Gdy warunki jazdy stają się trudne, w czasie rzeczywistym następuje zarówno dostosowanie podziału momentu napędowego, jak i zmiana przełożenia w skrzyni biegów. W rezultacie poprawie ulega nie tylko stabilność samochodu, ale też ekonomia jazdy. Dzięki bezstopniowej skrzyni Lineartronic, Impreza nie traci energii kinetycznej, tak jak ma to miejsce w przypadku samochodów z tradycyjną skrzynią biegów.

Solidność to bezpieczeństwo! Impreza wyposażona jest w pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie, które w razie zderzenia pomagają w przekierowaniu i rozproszeniu energii z obszaru kabiny, czyli z miejsca, w którym znajdują się kierowca i pasażerowie. Wykonane są ze stali o najwyższej wytrzymałości, odpornej na skręcanie, dzięki czemu nawet w niebezpiecznej sytuacji, możemy czuć się bezpiecznie.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.