Portal informacyjny | Nowy Sącz

Weekend Obrączek Ślubnych już wkrótce w Nowym Sączu!

0 191

Wszystkich będących w trakcie poszukiwania idealnych obrączek zapraszamy do Nowego Sącza w dniach 26-29 kwietnia. Z myślą o Was Jubiler Jaracz organizuje Weekend Obrączek Ślubnych

Przygotowaliśmy dla Was ofertę ponad 1000 modeli obrączek. Obrączki klasyczne, z diamentami, z połączonych kolorów złota. Jakie wybierzecie dla siebie? A może potrzebujecie porady naszych ekspertów? Czekamy na Was także z RABATAMI od 100 do 500 zł. A jeżeli ślub już blisko mamy także duży wybór gotowych obrączek dostępnych od ręki w bardzo korzystnych cenach. 

Zapraszamy do nowoczesnego salonu Jubiler Jaracz gdzie w komfortowych warunkach możecie dokonać wyboru wymarzonych obrączek. Niech nasza biżuteria towarzyszy Wam w najważniejszych chwilach życia 😉

 

 

NOWY SĄCZ ul. Długosza 32A

26-27.04 czwartek-piątek 10.00-18.00

28.04 sobota 10.00-18.00

29.04 niedziela 11.00-17.00

https://www.facebook.com/events/2052366788342622/

Zobaczcie pełną ofertę obrączek na www.jubiler.jaracz.pl

 

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.