Portal informacyjny | Nowy Sącz

Akcja sądeckich strażaków! W gruzowisku szukali kobiety, odnaleźli jej ciało [ZDJĘCIA]

0 1 817

18 strażaków ze Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej z Nowego Sącza przed północą 10 lutego wyjechało do działań do Sosnowca gdzie po wybuchu gazu zawaliła się kamienica. Niestety kobieta, która znajdowała się pod gruzowiskiem, zginęła na miejscu.

Czytaj również: Komunikacyjny paraliż w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie! Wszystko przez śnieg [ZDJĘCIA, WIDEO]

Strażacy do Sosnowca zabrali najpotrzebniejszy sprzęt oraz 4 psy ratownicze. W grupie 21 strażaków uczestniczących w działaniach w Sosnowcu było 17 strażaków z KM PSP Nowy Sącz, 3 z SA PSP Kraków oraz jeden przewodnik z psem z OSP GRS Nowy Sącz.

W trakcie działań strażacy między innymi przeszukali przy wykorzystaniu psów gruzowisko – relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.

W skutek zawalenia się budynku zginęła 78-letnia kobieta. 80-letni mąż zmarłej trafił do szpitala.

Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.