Portal informacyjny | Nowy Sącz

Biała Niżna: Zderzenie skutera i osobówki. Jedna osoba w szpitalu

0 212

Wczoraj (15 kwietnia) w godzinach przedpołudniowych doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem na drodze w miejscowości Biała Niżna. W wyniku zdarzenia jedna osoba została zabrana do szpitala.

 

Czytaj również: Traktorem chciał uciec przed Policją. 54-latek trafił do aresztu

 

15 kwietnia po godz. 10.00 w miejscowości Biała Niżna doszło do kolizji samochodu osobowego ze skuterem. – W wyniku tego zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała została odtransportowana karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W działaniach uczestniczyli: OSP KSRG Grybów – Biała W., OSP Biała Niżna, JRG1 Nowy Sącz, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja – informuje OSP Grybów – Biała.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: OSP Grybów Biała

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.