Portal informacyjny | Nowy Sącz

Cieniawa: Żona wezwała pomoc. Niestety na ratunek dla męża było za późno

0 2 537

Dzisiaj (16 marca) w godzinach porannych kobieta mieszkająca w miejscowości Cieniawa zadzwoniła pod 112, że potrzebuje pomocy. Na miejsce przybyły służby, ale na ratunek dla starszego mężczyzny leżącego w wannie było już za późno. Sprawą zajmuje się Policja.

 

Czyta również: Krynica-Zdrój: Zwłoki kobiety w mieszkaniu. Służby wezwali zaniepokojeni sąsiedzi

 

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Cieniawa. – Zgłoszenie otrzymaliśmy z Centrum powiadamiania ratunkowego dzisiaj o godz. 5.01. Gdy dotarliśmy na miejsce, znajdowała się tam już załoga karetki Pogotowia Ratunkowego, która stwierdziła zgon starszego mężczyzny leżącego w wannie przed naszym przybyciem. Na miejscu była także Policja – wyjaśnia stanowisko kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu w rozmowie z miastoNS.pl

Przyczyna zgonu mężczyzny jest nieznana, a sprawę bada Policja.

 

MK
Fot.: archiwum (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.