Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dostał ataku, poranił siebie i matkę. Pomogli im policjanci

0 957

W miniony piątek (25 maja) funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bobowej otrzymali informację o rannym mężczyźnie. Po przybyciu we wskazane miejsce okazało się, że mieszkaniec Brzany dostał ataku epileptycznego i zranił siebie oraz matkę. Policjanci udzielili im pomocy.

 

Czytaj również: Zderzenie na skrzyżowaniu. Jeden z kierowców trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 25 maja między godz. 7.00 a godz. 8.00. Bobowscy policjanci otrzymali wówczas informację o rannym mężczyźnie od członków jego rodziny. – Policjanci udali się na miejsce interwencji w miejscowości Brzana, gdzie stwierdzili, że mężczyzna na skutek ataku epileptycznego uszkodził szybę w drzwiach i doznał licznych obrażeń ręki. Okazało się ponadto, że w zdarzeniu ucierpiała także matka mężczyzny, której odłamki szkła poraniły głowę. Policjanci natychmiast udzielili rannym pierwszej pomocy przedmedycznej – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Gdy funkcjonariusze Policji pomagali poszkodowanym, w międzyczasie na miejsce wezwano załogę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę i jego matkę do szpitala w Gorlicach.

 

Opr. MK
Źródło: KPP Gorlice
Fot.: policja.pl (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.