Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dramatyczny wypadek w Starym Sączu! Ucierpiały dzieci [ZDJĘCIA]

0 1 789

Dzisiaj (7 czerwca), w godzinach popołudniowych w Starym Sączu doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało pięć osób – trzy osoby dorosłe oraz dwoje dzieci. Wszyscy w wyniku odniesionych obrażeń trafili do szpitala.

 

Czytaj również: Na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu dachował samochód. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

Do zderzenia Audi i Daewoo doszło na ulicy Jana Pawła II. Po uderzeniu, samochód marki Audi wpadł na przydrożne drzewo. Według nieoficjalnych informacji, do szpitala trafiło dwoje dzieci i trzy osoby dorosłe.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. OSP Stary Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.