Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Korzenna: Czerwona substancja wyciekła z zakładu utylizacji odpadów

0 214

We wtorek (22 maja) przed godz. 7:00 rano doszło do wycieku nieszkodliwej substancji z zakładu zajmującego się utylizacją odpadów w miejscowości Niecew w gminie Korzenna. W wyniku awarii czerwony pył pokrył teren znajdujący się w sąsiedztwie przedsiębiorstwa.

 

Czytaj również: Strażacy usuwali powalone drzewa w Nowym Sączu i Popowicach [ZDJĘCIA]

 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas przepompowywania substancji doszło do awarii filtra w silosie cementowym i wycieku preparatu, który nie jest szkodliwy dla ludzi i środowiska – poinformowała Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejscu pracowali policjanci z Grybowa, technik kryminalistyki z sądeckiej Policji, strażacy, pracownicy Urzędu Gminy Korzenna oraz inspektorzy ds. ochrony środowiska. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zaistniałego zdarzenia.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KMP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.