Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Mężczyzna oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił! W akcji śmigłowiec LPR

0 3 390

Dzisiaj (14 maja) ok. godz. 13:30 w Grybowie niemal doszło do tragedii. Ok. 50-letni mężczyzna, z nieznanych przyczyn oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił. Ratownikom z trudem udało się go uratować. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala specjalistycznego w Siemianowicach Śląskich.

 

Czytaj również: Sądecczyzna: Wsiadł za kółko po alkoholu! Na szczęście nikogo nie zabił [ZDJĘCIA]

Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że osoba była już ugaszona. Na miejsce dotarł także Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął działania ratownicze. Zadecydowano o zadysponowaniu na miejsce śmigłowca LPR więc strażacy zabezpieczyli lądowisko – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do tematu wrócimy…

 

Marek Jaśkiewicz
fot. PSP Nowy Sącz (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.