Portal informacyjny | Nowy Sącz

Helena Szyszka odnaleziona! Szczegóły akcji poszukiwawczej [Zdjęcia]

0 3 036

Wczoraj (17 marca) rano zaginęła 65-letnia Helena Szyszka ze Starego Sącza, która wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną przez cały dzień. Poszukiwania zaginionej kobiety, które były powadzone przez kilka godzin, zakończyły się sukcesem.

 

Czytaj również: Ratownicy GOPR szukali trójki zagubionych turystów

 

Policja poprosiła o pomoc w poszukiwaniach kobiety. Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 18.00, a akcja zakończyła się sukcesem po godz. 23.00. Poszukiwania, w których brało udział 41 strażaków i 10 policjantów były prowadzone w rejonie Starego Sącza. Kobieta po odnalezieniu została przetransportowana na noszach typu deska do karetki Pogotowia Ratunkowego i przewieziona do szpitala – informuje stanowisko kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu w rozmowie z miastoNS.pl.

W sumie w poszukiwaniach uczestniczyło dziesięć jednostek Straży Pożarnej z OSP i PSP oraz trzy radiowozy policyjne.

 

 

MK
Fot.: OSP Stary Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.