Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Jazowsku zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba w szpitalu [Zdjęcia]

0 248

Wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia samochodów w miejscowości Jazowsko. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, z czego dwie zostały poszkodowane, a jedna trafiła do szpitala.

 

Czytaj również: Węgierska: Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu

 

6 marca około godziny 16.01 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na drodze w miejscowości Jazowsko. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów: osobowego marki Ford Fiesta oraz VW Transporter. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, a w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które znajdowały się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana do szpitala – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– W wyniku kolizji nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatorów oraz sorpcji substancji ropopochodnej. Po zakończeniu oględzin miejsca zdarzenia prowadzonych przez Policję samochody zostały zepchnięte na pobocze, a z drogi usunięto pozostałości powypadkowe – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP NS
Fot.: OSP Kadcza, KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.