Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny wypadek na DK 75! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

0 952

W poniedziałek (11 czerwca) ok. godz. 16:37 w miejscowości Dąbrowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel Corsa oraz Opel Vectra. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

 

Czytaj również: Żegiestów: Bus potrącił 6-letnie dziecko na rowerze. Poszkodowane trafiło do szpitala

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że na DK 75 doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Opel Corsa oraz Opel Vectra. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Jedna osoba została poszkodowana. Samochody znajdowały się na drodze, całkowicie blokując pas ruchu w kierunku Krakowa oraz częściowo pas w kierunku Nowego Sącza. Ruch odbywał się wahadłowo. Z pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Odłączono akumulatory w obu samochodach. Usunięto pojazdy z drogi na pobocze. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięto uszkodzone elementy karoserii z jezdni. Osoba poszkodowana została zabrania przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejscu zdarzenia w miejscowości Dąbrowa działały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.