Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krótka nawałnica w Nowym Sączu: Powalone drzewo, zerwana blacha, uszkodzony samochód! [ZDJĘCIA]

0 2 496

Piękna pogoda, która towarzyszyła Sądeczanom od rana, załamała się w godzinach popołudniowych. Krótka nawałnica wyrządziła sporo szkód. Silny wiatr powalił drzewo na jezdnię, zrywał linie energetyczne i blachę z jednego z budynków, która uszkodziła zaparkowany nieopodal samochód.

 

Czyta również: Czy znajdzie się wykonawca estakady na ul. Tarnowskiej?

 

Od kilku dni w Nowym Sączu, jak i na Sądecczyźnie mieliśmy wyjątkowo piękną pogodę, a temperatura przekraczała dwadzieścia stopni. Dzisiaj (13 kwietnia) po godzinie 13.00 nadeszło jednak chwilowe załamanie pogody. Niektórzy mieszkańcy miasta doświadczyli tego w sposób wyjątkowo bolesny.

Na ul. Pierackiego drzewo, które rosło na miejskim cmentarzu, spadło na drogę, całkowicie blokując przejazd. – To był moment, wszystko trwało może z pięć sekund, po czym wiatr się uspokoił. Zobaczyłam jak drzewo spada, a z linii energetycznych posypały się iskry – mówi mieszkanka jednego z pobliskich domów. Na miejscu działania prowadziła Straż Pożarna, obecny był także patrol Policji i Pogotowie Energetyczne. W innym miejscu w mieście doszło również do zerwania blachy z dachu, która uszkodziła samochód.

 

 

Lena Kościółek, Marek Jaśkiewicz

fot. Marek Jaśkiewicz

 

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.