Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Librantowej dachowała osobówka. Jedna osoba w szpitalu

0 266

W sobotę (10 marca) w godzinach nocnych doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Librantowa. Pojazdem podróżowały trzy osoby, a jedna z nich została poszkodowana i zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

 

Czytaj również: Dwie osobówki zderzyły się w Trzetrzewinie [Zdjęcia]

 

10 marca około godziny 20.08 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań w Librantowej. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Fiat Grande Punto. Pojazd znajdował się na dachu poza jezdnią, a podróżowały nim trzy osoby i jedna z nich została poszkodowana. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach. Uszkodzony został przydrożny znak drogowy – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, oświetleniu terenu działań oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Przybyła na miejsce załoga karetki Pogotowia Ratunkowego zabrała osobę poszkodowaną do szpitala – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl