Portal informacyjny | Nowy Sącz

Miał w ręku siekierę i groził rodzinie śmiercią

0 377

W miniony piątek policjanci zostali wezwani do awantury rodzinnej, a gdy dotarli na miejsce, mężczyzna, który trzymał w ręce siekierę, groził swojej szwagierce. Napastnik został obezwładniony i trafił do aresztu, a grozi mu nawet do dwóch lat więzienia.

 

Czytaj również: Wypadli z drogi i dachowali. Ojciec z synem trafili do szpitala

 

Do zdarzenia doszło 16 marca. – Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie gminy Uście Gorlickie, gdzie doszło do kłótni dotyczącej spraw majątkowych. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, mężczyzna wziął do ręki siekierę i ruszył w stronę szwagierki, z którą był w konflikcie. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mu niebezpieczne narzędzie, po czym zatrzymali go w policyjnym areszcie – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

57-letni sprawca odpowie teraz za kierowanie gróźb wobec domowników, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. – Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną – dodaje oficer prasowy.

 

Opr. MK
Źródło: KPP w Gorlicach
Fot.: policja.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.