Portal informacyjny | Nowy Sącz

15-letnia mieszkanka Nowego Sącza została odnaleziona!

0 5 706

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu odwołuje poszukiwania zaginionej nastolatki. Udało się ustalić miejsce jej pobytu, dziewczyna jest cała i zdrowa.

 

Czytaj również: Tragedia na trasie Nowy Sącz – Piwniczna! Zginęła kobieta [ZDJĘCIA]

 

Poszukiwania zaginionej 15-latki z Nowego Sącza zostały oficjalnie przerwane, ponieważ udało się ją odnaleźć. Sądeccy policjanci dziękują za pomoc.

– Dzięki działaniom rodziny, policjantów, rozpropagowaniu komunikatu przez media oraz reakcji świadków, ustalono miejsce jej pobytu. Nastolatka jest cała i zdrowa – poinformowała Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: KMP NS
Fot.: KPP Lubartów (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.