Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mogilno: 18-latek chciał skoczyć z okna. Uratowali go policjanci

0 679

Wczoraj (16 kwietnia) w miejscowości Mogilno we współpracy działały sądeckie służby ratownicze, aby zapobiec próbie samobójczej. 18-latek groził, że skoczy z okna. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

 

Czytaj również: Krynica: Zarzuty dla kierowcy śmieciarki, która przejechała po staruszce!

 

W poniedziałek około godz. 8.00 rano sądeckie służby działały we współpracy, aby zapobiec próbie samobójczej. – 18-latek groził, że skoczy z wysokości. Strażacy zabezpieczyli teren i rozłożyli skokochron. Policji udało przejąć się młodego mężczyznę – wyjaśnia stanowisko kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Na miejscu oprócz zastępu Straży Pożarnej i Policji znajdowało się Pogotowie Ratunkowe.

 

MK
Fot.: policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.