Portal informacyjny | Nowy Sącz

Matka i dwoje dzieci w szpitalu, bo on wyprzedzał „na trzeciego”! [SZUKAMY SPRAWCY]

0 801

W sobotę (10 lutego) w godzinach porannych w miejscowości Mszalnica doszło do zdarzenia drogowego. Jak relacjonuje poszkodowana kobieta, która w wyniku wypadku z dwójką dzieci trafiła do szpitala, kierowca ciemnego Volkswagena wyprzedzał „na trzeciego”, wymusił pierwszeństwo i uciekł. Gorliczanka, której samochód wypadł do rowu, prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

 

Czytaj również: Groźne zderzenie na Krzyżówce! Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Zdarzenie miało miejsce 10 lutego około godz. 9.10 w Mszalnicy. – Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy, którym podróżowała kobieta z dwójką dzieci, wypadł z drogi i znajdował się w rowie. Jedno dziecko znajdowało się pod opieką osób postronnych w samochodzie świadków zdarzenia, a drugie dziecko wraz z kobietą znajdowało się w samochodzie. Równocześnie z zastępami straży na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo jednym pasem, a działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań oraz udzieleniu pomocy załodze karetki Pogotowia Ratunkowego w kwalifikowanej pierwszej pomocy. Odłączono klemy akumulatora w uszkodzonym samochodzie oraz kierowano wahadłowo ruchem drogowym. Osoby podróżujące samochodem zostały przetransportowane przez karetki do szpitala – wyjaśnia rzecznik.

– Po zakończeniu działań dochodzeniowych usunięto pozostałości po wypadku z jezdni oraz zasypano drogę sorbentem. Samochód pozostał w rowie zabezpieczony przez właściciela przybyłego na miejsce zdarzenia, który oczekiwał na przyjazd pomocy drogowej. Działania strażaków trwały dwie i pół godziny – dodaje rzecznik.

Poszkodowana kobieta zwraca się o pomoc w odnalezieniu świadków tego wypadku. – Sprawca wypadku, najprawdopodobniej kierowca ciemnego Volkswagena, który wymusił pierwszeństwo wyprzedzając „na trzeciego” uciekł z miejsca zdarzenia. Proszę o pomoc w jego odnalezieniu pisze na swoim facebooku Gorliczanka.

 

 

Opr. MK
Źródło: PSP Nowy Sącz
Fot.: OSP Ptaszkowa, PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.