Portal informacyjny | Nowy Sącz

Muszynka: Samochód osobowy znalazł się w przydrożnym rowie [ZDJĘCIA]

0 231

W czwartek (7 czerwca) ok. godz. 3:45 w miejscowości Muszynka w gminie Krynica-Zdrój dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który opuścił go o własnych siłach i nie doznał uszczerbku na zdrowiu.

 

Czytaj również: Na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu dachował samochód. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie na dachu. Kierowca jechał sam i opuścił pojazd o własnych siłach. Znajomi poszkodowanego, którzy jechali za nim innym samochodem powiadomili służby o zdarzeniu. Utrudnienia w ruchu drogowym nie występowały. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu pojazdu, oświetleniu terenu, odpięciu akumulatora oraz neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych. Kierowca nie zgłaszał dolegliwości. Po przebadaniu przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego pozostał na miejscu – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Muszynce zadysponowane zostały zastępy z: JRG w Krynicy-Zdroju, OSP Tylicz oraz OSP Muszynka.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.