Portal informacyjny | Nowy Sącz

Na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu dachował samochód. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 1 097

W środę (6 czerwca) ok. godz. 18:06 na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do dachowania samochodu marki Renault Scenic. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który w wyniku zdarzenia został poszkodowany i przetransportowany do szpitala.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na ul. Ruchu Ludowego wywrócił się samochód ciężarowy [ZDJĘCIA]

 

– Samochodem osobowym podróżował sam kierujący, który na łuku drogi zjechał z jezdni, przejechał przez pas zieleni i ścieżkę dla rowerzystów po czym zatrzymał się na pobliskiej polanie. W chwili przybycia zastępów Straży Pożarnej, pojazd znajdował się na dachu oparty prawą stroną o konstrukcję przydrożnej reklamy. Wewnątrz przebywał kierujący, który ze względu na przyciśnięcie przez elementy konstrukcyjne samochodu nie był w stanie opuścić go o własnych siłach. Pojazd był wyposażony w instalację na gaz propan-butan. Ze względu na dociśnięcie bagażnika do konstrukcji reklamy, nie było możliwości dostania się do zbiornika z gazem. Równocześnie ze Strażą Pożarną na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanego z samochodu oraz udzieleniu pomocy w przetransportowaniu go do karetki – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Strażacy postawili samochód na koła, a następnie zakręcili zawór na butli z gazem oraz rozłączyli instalację elektryczną w pojeździe. Uszkodzona reklama została naprawiona tak, aby nie stwarzała zagrożenia. Kierowca został przewieziony karetką do pobliskiego szpitala.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.