Portal informacyjny | Nowy Sącz

Na DK 75 autobus kursowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

0 1 387

Dzisiaj (18 maja) w godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 75 doszło do poważnego wypadku w miejscowości Nowa Wieś na trasie między Nowym Sączem a Krynicą-Zdrój. Zderzył się tam autobus kursowy z samochodem osobowym, a kierowca osobówki został poszkodowany i trafił do szpitala.

 

Czytaj również: Szczegóły akcji ratowniczej na trasie Nowy Sącz – Piwniczna! [ZDJĘCIA]

 

Zdarzenie miało miejsce 18 maja przed godz. 18.00 na drodze krajowej nr 75 w Nowej Wsi. – Ustalono, że na DK 75 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat Cordoba z autobusem Setra. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca samochodu osobowego. W autobusie podróżowało 15 osób, które nie uskarżały się na żadne dolegliwości i opuściły pojazd po przybyciu zastępu straży pożarnej. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych z osobówki oraz wyrwaniu silnika z pasem przednim na pobocze drogi. Samochód osobowy znajdował się na poboczu, a autobus w przydrożnym rowie częściowo zajmując pas ruchu drogowego. Na jezdni znajdowały się rozbite części pojazdów i ruch pojazdów wstrzymany był w obu kierunkach drogi – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, neutralizacji i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu z jezdni rozbitych części karoserii. Ruch pojazdów wstrzymany był do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala w Nowym Sączu – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały ponad dwie i pół godziny.

To kolejne w tym dniu poważne zdarzenie na Sądecczyźnie.

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP w Nowym Sączu
Fot.: KM PSP NS, Facebook OSP Łabowa

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.