Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nad Sądecczyzną przeszły gwałtowne burze. Strażacy interweniowali aż dziewięć razy!

0 421

We wtorek (12 czerwca) po południu strażacy podjęli dziewięć interwencji na terenie powiatu nowosądeckiego. Gwałtowne burze oraz bardzo silny wiatr spowodowały poważne straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

 

Czytaj również: Żegiestów: Bus potrącił 6-letnie dziecko na rowerze. Poszkodowane trafiło do szpitala

 

Straż Pożarna w wyniku silnych podmuchów wiatru interweniowała w:

– Gródku nad Dunajcem – wywrócone dwa kajaki na jeziorze
– Jasiennej – naniesiony materiał skalny na drogę
– Krynicy-Zdroju na ul. Ebersa – powalone drzewo na jezdni
– Nowym Sączu na ul. Husarskiej – zwisające przewody elektryczne
– Nowym Sączu na ul. Starej – zwisające przewody elektryczne
– Przydonicy – powalone drzewo na jezdni
– Rożnowie – powalone drzewo na jezdni
– Rożnowie – powalone drzewo na jezdni
– Stróżach – powalone drzewo na jezdni

– Około godz. 16:23 zastęp z JRG w Krynicy-Zdroju zadysponowany został do działań w Krynicy-Zdroju na ul. Ebersa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze gminnej oraz na samochodzie marki VW Passat leżało powalone drzewo. Uniemożliwiało ono przejazd oraz przejście chodnikiem. Na miejscu obecny był patrol Straży Miejskiej oraz właściciel pojazdu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu wywiadu na temat osób poszkodowanych oraz usunięciu drzewa poprzez pocięcie go na mniejsze kawałki – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Wczorajsza burzowa aura nie umknęła również czytelnikom portalu miastoNS.pl, którzy przysłali do nas zdjęcia. Zobacz galerię poniżej:

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.