Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nielegalny obrót wyrobami tytoniowymi zlikwidowany przez Policję

0 737

Przez półtora roku 58-letni mieszkaniec Grybowa zajmował się obrotem wyrobami tytoniowymi bez stosownego zezwolenia. Policjanci ukrócili jego działalność w ostatnich dniach, a za podjęte działania grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

 

Czytaj również: Kolejne zatrzymanie w sprawie obrotu narkotykami

 

– Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego grybowskiego komisariatu, realizując czynności operacyjne, ustalili, że 58-letni mieszkaniec Grybowa nielegalnie wytwarza i rozprowadza wyprodukowane przez siebie papierosy. W trakcie przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez mężczyznę policjanci zabezpieczyli m.in. liście tytoniu, krajankę, 38 paczek papierosów przeznaczonych częściowo do sprzedaży – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Wśród zabezpieczonych przez Policję dowodów znalazły się także: przyrządy służące do produkcji wyrobów tytoniowych, 200 pustych opakowań po papierosach, 2,5 tys. bletek do tytoniu.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna zajmował się wytwarzaniem wyrobów tytoniowych, bez wymaganego wpisu do rejestru producentów wyrobów tytoniowych, przez blisko półtora roku. – W efekcie mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący wytwarzania wyrobów tytoniowych bez wymaganego wpisu do rejestru, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku – dodaje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

 

 

Opr. MK
Źródło: KMP NS
Fot.: policja.gov.pl, KMP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.