Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowa Wieś: Dachowanie osobówki na DK75 – szczegóły akcji ratunkowej [ZDJĘCIA]

0 438

Jak już informowaliśmy, wczoraj (20 marca) doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Nowa Wieś na DK 75. Z pierwszych doniesień wynikało, że jedna osoba jest poszkodowana i zakleszczona w pojeździe. Na miejscu okazało się jednak, że kierowca i pasażer zdołali wyjść z samochodu o własnych siłach.

 

Czytaj również: Leżał w śniegu. Gdy go znaleziono na ratunek było za późno

 

20 marca około godziny 11.58 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowej Wsi. – Ustalono, że na drodze krajowej nr 75 pojazd KIA Picanto, którym podróżowały dwie osoby, znajdował się na boku w przydrożnym rowie. Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu straży. Pierwsi na miejscu obecni byli funkcjonariusze wydziału kontrolno-rozpoznawczego KM PSP, którzy jechali na kontrolę. Funkcjonariusze ci dokonali wstępnego zabezpieczenia miejsca zdarzenia, oceny stanu osób biorących udział w zdarzeniu udzielając im kwalifikowanej pierwszej pomocy adekwatnie do zaistniałej sytuacji – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Uszkodzony pojazd nie blokował jezdni, nie nastąpił też wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przekazaniu poszkodowanej osoby przybyłej na miejsce załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Dokonano rozłączenia instalacji elektrycznej w pojeździe. Wahadłowo kierowano ruchem. Przemieszczono uszkodzony pojazd na pobocze przy użyciu wyciągarki samochodu pożarniczego – dodaje rzecznik. Poszkodowana osoba trafiła do szpitala.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Nowa Wieś: Dachowanie osobówki! Ranna osoba zakleszczona we wraku

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.