Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Piłsudskiego

1 1 271

Dzisiaj (9 lutego) we wczesnych godzinach porannych na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego. Dachował tam samochód osobowy, którym podróżowała sama kierująca. Kobiecie nic poważnego się nie stało, a w wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo oświetlanie uliczne i znak drogowy.

 

Czytaj również: Groźne dachowanie w Mszanie Dolnej [Zdjęcia]

 

9 lutego około godziny 6.55 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że samochód marki Volkswagen Polo wypadł z jezdni i zatrzymał się na poboczu na dachu. Pojazdem podróżowała sama kierująca, która opuściła pojazd o własnych siłach i nie uskarżała się na żadne dolegliwości – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Pojazd uszkodził przydrożny znak oraz latarnię oświetlenia ulicznego i z ziemi wystawały przewody elektryczne. Na miejscu znajdował się patrol Policji, a działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu pojazdu na koła, odłączeniu klem akumulatora oraz usunięciu pozostałości po kolizji. Na miejsce przybyło pogotowie energetyczne, które zabezpieczyło wystające przewody oraz przekazało informację firmie zajmującej się oświetleniem ulicznym. W trakcie odjazdu strażaków na miejsca przybyła pomoc drogowa, która zabrała uszkodzony pojazd – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały około czterdziestu minut.

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Szkod że kierująca nie trafiła do szpitala !!! Na jakiś czas Nowy Sącz odpocząłby od buraka-pirata !!!
    Polska to kraj bezprawia. Ta Pani dokonała zniszczeń na kilkanaście tysięcy złotych (latarnia, znak drogowy) i dostała za to 200 złotych mandatu !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.