Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu osobówek na Starowiejskiej

0 275

W nocy z 9 na 10 kwietnia doszło do zderzenia pojazdów na ul. Starowiejskiej. Podróżowali nimi sami kierowcy, a jeden z nich został poszkodowany. W związku ze zdarzeniem na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu.

 

Czytaj również: Świadek gonił pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy!

 

9 kwietnia około godziny 23.49 Straż Pożarną wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Starowiejskiej. – Ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, którymi podróżowali sami kierowcy. Jeden z mężczyzn poinformował strażaków o złym samopoczuciu, a drugi kierowca nie zgłaszał żadnych dolegliwości – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Pojazd marki Audi znajdował się w przydrożnym rowie, a pojazd marki Volkswagen ustawiony był na pasie ruchu i blokował przejazd. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych oraz występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Oświetlono teren działań, odłączono klemy akumulatorów w pojazdach, a pojazd marki Volkswagen zepchnięto na pobocze. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięto pozostałości pokolizyjne z jezdni – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały dwie i pół godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.