Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na czerwonym przez skrzyżowanie [WIDEO]

0 773

Wyczyny sądeckich kierowców powoli stają się już popularne w całej Polsce. Kilka „perełek” wychwyciły takie stacje telewizyjne jak TVN24 czy Polsat News, a wszystko za sprawą facebookowego profilu Sądeckie Drogi, który publikuje najdziwniejsze i najgroźniejsze drogowe zdarzenia z Sądecczyzny. Co mają dla nas dzisiaj? Skrzyżowanie pod zamkiem i pośpiech kierowcy, który mógł zakończyć się wypadkiem.

 

Czytaj również: Policja potwierdza: Sprawca wypadku z Paszyna był pijany! [NOWE ZDJĘCIA]

 

Na nagraniu widać, jak jeden z pojazdów prawidłowo zatrzymuje się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle. Inny kierujący postanowił nie czekać na światło zielone i ominąć samochód, korzystając z pasa do skrętu w lewo w ul. Tarnowską, a następnie przejechać skrzyżowanie na czerwonym świetle. Na szczęście tym razem ten głupi „wyczyn” uszedł mu płazem i nikomu nic się nie stało. Zobaczcie sami!

 

 

Materiał powstał we współpracy z Sądeckie Drogi!

 

 

Marek Jaśkiewicz
Źródło: FB | Sądeckie Drogi

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.