Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Paderewskiego zderzyły się dwa samochody i skuter. Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

0 317

We wtorek (12 czerwca) w godzinach przedpołudniowych na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu zderzyły się trzy pojazdy – dwa samochody osobowe oraz skuter. W wyniku zaistniałego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

 

Czytaj również: Wypadek na ul. Kochanowskiego w Nowym Sączu. 29-latka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Peugeot 3008 i Mercedes 200A oraz skutera XCITINCR. Pojazdami podróżowali sami kierujący. Kierowca skutera został poszkodowany i zabrany do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czynności na miejscu zdarzenia na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu prowadził zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.