Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: O krok od tragedii! Dziecko na pasach mądrzejsze od kierowcy [WIDEO]

1 3 031

Dzięki facebook’owemu profilowi „Sądeckie drogi”, co jakiś czas możemy podziwiać „wyczyny” kierowców z naszego regionu. Czasem ktoś wjedzie na rondo pod prąd, czasem ktoś z pośpiechu pomyli chodnik z jezdnią. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nikomu nie jest do śmiechu.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Spłonął samochód kuriera! Wielu paczek nie udało się uratować [WIDEO]

 

Pod koniec marca tego roku na jednym z przejść dla pieszych na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu, doszło do groźnej sytuacji. Jeden z kierowców na drodze dwupasmowej, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić na drugą stronę ulicy dwójkę oczekujących dzieci. Kierowca jadący lewym pasem nie zachował należytej ostrożności i przemknął przez pasy niemal przed nosem chłopca, który w przeciwieństwie do kierowcy, zastosował się do zasady ograniczonego zaufania, co być może uratowało mu życie. Zobaczcie nagranie!

Czytaj również: Na rondzie pod prąd, a jak trzeba to i po chodniku, czyli zdolności sądeckich kierowców [WIDEO]

Marek Jaśkiewicz
Źródło, fot., wideo: FB | Sądeckie drogi

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. miastons pisze

    dla dociekliwych nr rejestracyjne : ** *****
    często widuję tą „damę” koło 50-tki która jeździ jak jeździ.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.