Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Potrącenie rowerzysty na ul. Kolejowej. Ranny trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

0 1 483

W poniedziałek (16 kwietnia) ok. godz. 11:30 na ul. Kolejowej w Nowym Sączu doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Na miejscu pojawiła się karetka Pogotowia oraz Policja.

 

Czytaj również: Biała Niżna: Zderzenie skutera i osobówki. Jedna osoba w szpitalu

 

W zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w poniedziałek przed południem na ul. Kolejowej, nieopodal Dworca PKP w Nowym Sączu ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana ambulansem do szpitala w Nowym Sączu.

Według nieoficjalnych informacji potrącony rowerzysta to starszy mężczyzna. Na miejscu zdarzenia ruchem kierował przybyły patrol Policji. Działania trwały niecałą godzinę.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.