Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Psie odchody na drzwiach sądeckiej skarbówki? Trzech urzędników wymagało pomocy medycznej!

0 9 238

We wtorek (10 kwietnia) ok. godz. 8:20 grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego została zadysponowana do działań na ul. Sienkiewicza w Nowym Sączu. Na drzwiach budynku Urzędu Skarbowego widoczna była substancja nieznanego pochodzenia.

 

Czytaj również: O krok od epidemii. W potoku znaleziono martwe kury

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że w budynku Urzędu Skarbowego zidentyfikowano w powietrzu nieprzyjemny zapach, według pracowników zbliżony do zapachu psich odchodów. Kierownik podjął działania zmierzające do ustalenia źródła zapachu. Ustalono, że przykry zapach unoszący się w powietrzu zlokalizowany był przy drzwiach wejściowych do urzędu. Na drzwiach był widoczny ślad cieczy w obrębie zamka i framugi drzwi. Sprzątaczka detergentem na bazie chloru usunęła zaciek. Po przybyciu na miejsce strażaków zabezpieczano miejsce zdarzenia, ewakuowano pracowników urzędu i przystąpiono do identyfikacji zagrożenia. Ustalono, że w grupie ewakuowanych osób były trzy, które zgłaszały złe samopoczucie. Udzielono im pierwszej pomocy. Zadysponowano na miejsce karetkę Pogotowia Ratunkowego – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Osoby poszkodowane po przebadaniu pozostały na miejscu. Pomieszczenia Urzędu Skarbowego sprawdzono dostępnymi przyrządami pomiarowymi, które nie wykazały nieprawidłowości. Miejsce zdarzenia zmyto wodą z linii szybkiego natarcia, a następnie zdezynfekowano. Działania Straży Pożarnej trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.