Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Spłonął samochód kuriera! Wielu paczek nie udało się uratować [WIDEO]

0 4 145

Dzisiaj (10 kwietnia) ok. godz. 9:30 na ul. Magazynowej w Nowym Sączu doszło do pożaru samochodu osobowego jednej z firm kurierskich. Niestety ogień rozprzestrzeniał się na tyle szybko, że część przewożonych przesyłek została zniszczona lub uszkodzona. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu osobówek na Starowiejskiej

 

Gdy strażacy dotarli na miejsce, przednia część Fiata Fiorino była objęta ogniem. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem strażaków i nie uskarżał się na dolegliwości. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru i ewakuacji paczek z przestrzeni ładunkowej pojazdu. W wyniku pożaru część paczek uległa spaleniu lub znacznemu nadpaleniu – relacjonuje w rozmowie z miastoNS.pl Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.

Działania Straży Pożarnej trwały ok. godzinę. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

 

Marek Jaśkiewicz
fot., wideo: FB | Forum Mieszkańców Nowego Sącza, Artur Górski

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.