Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Wjechał w nieoznakowany radiowóz! Ranny policjant [ZDJĘCIA]

1 2 689

Dzisiaj (21 lutego) ok. godz. 12:15 na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do wypadku z udziałem nieoznakowanego radiowozu. Kierujący nim policjant w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Czytaj również: Nowy Sącz: Pojechał z kumplami „na szlifa” i zdewastował stadion Heleny!

Kierujący samochodem marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Skoda Octavia, którym kierował policjant na służbie. Nieoznakowany radiowóz został uderzony w bok, w konsekwencji czego kierujący nim policjant odniósł obrażenia i trafił do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W miejscu wypadku nie było większych utrudnień w ruchu.

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Na tym skrzyżowaniu powinna być zamontowana sygnalizacja świetlna !!!
    Nie można włączyć się z ulicy 1 Brygady w aleje Piłsudskiego !!!
    Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu stanowi jedno z największych zagrożęń bezpieczeństwa w ruchu drogowym !!!
    Powinien stanąć przed Sądem który oceni jego działalność !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.