Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Wypadek na ul. Wiśniowieckiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 1 331

Dzisiaj (5 marca) w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kilku samochodów osobowych. Na miejscu pojawili się policjanci i zespół Pogotowia Ratunkowego. – Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i ustalanie skutków tego zdarzenia – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Według nieoficjalnych informacji, jedna osoba trafiła do szpitala.

 

Marek Jaśkiewicz

fot., wideo: Czytelnik Rafał

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.