Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zderzenie dwóch samochodów na Rondzie Solidarności! Jedna osoba w szpitalu

0 442

We wtorek (20 lutego) ok. godz. 11:45 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego została poszkodowana jedna osoba.

Czytaj również: Kamionka Wielka: 36-letni Sądeczanin zatrzymał pijanego kierowcę!

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym, z działającą sygnalizacją świetlną doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych VW Passat oraz Peugeot 206. Samochodami podróżowały trzy osoby. Jedna osoba została poszkodowana i znajdowała się w karetce pod opieką ratowników medycznych. Dwa pasy zjazdowe skrzyżowania były zablokowane przez uszkodzone pojazdy. Ruch na skrzyżowaniu był spowolniony. Na miejscu znajdował się patrol Policji – poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania strażaków trwały godzinę i polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w jednym pojeździe. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Pomoc drogowa zabrała samochód Peugeot, natomiast drugi odjechał samodzielnie.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.