Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zderzyli się i wypadli z drogi. Dwie osoby w szpitalu [Zdjęcia]

0 854

Ostatniej nocy około północy doszło do zdarzenia drogowego w Nowym Sączu na ul. Lwowskiej. Zderzyły się tam dwa samochody i wypadły z drogi. Jeden z nich leżał na dachu w potoku, a drugi stał na polu ornym. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala, a trzecia osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Pożar samochodu osobowego na ul. Lwowskiej

 

14 marca o północy zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Lwowską. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że na DK 28 przy wyjeździe z Nowego Sącza poza drogą znajdowały się dwa samochody osobowe oddalone od siebie o około 300m. Samochód marki Fiat Cinquecento ustawiony był na kołach i stał poza jezdnią w polu ornym, a samochód Volkswagen Jetta leżał na dachu w obwałowaniach Łubinki. Obok pojazdu znajdowały się dwie osoby poszkodowane pod opieką funkcjonariusza Policji. Z pojazdów nie nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych, a na jezdni znajdowały się pozostałości pokolizyjne oraz rozrzucona ziemia – informuje rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które następnie zostały przekazane przybyłej na miejsce załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Oświetlono miejsce zdarzenia przy użyciu najaśnic, wprowadzono ruch wahadłowy, odłączono akumulator we Fiacie, a ze względu na ustawienie pojazdu w samochodzie marki Volkswagen nie było możliwości odłączenia klem akumulatora. W związku z tym zabezpieczono kluczyki i przekazano je Policji – wyjaśnia rzecznik.

Jak relacjonuje dalej Straż Pożarna, od jednej z osób poszkodowanych pozyskano informację, że w zdarzeniu brała udział jeszcze jedna osoba i strażacy ponownie przeszukali miejsce zdarzenia, lecz nie odnaleźli dodatkowych osób. Natomiast poszkodowani zostali zabrani przez karetki Pogotowia Ratunkowego z miejsca zdarzenia w asyście patrolu Policji.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.