Portal informacyjny | Nowy Sącz

Olszana: Spalił się budynek gospodarczy [ZDJĘCIA]

0 267

Do pożaru budynku gospodarczego doszło 16 kwietnia w godzinach popołudniowych w miejscowości Olszana. Akcja gaśnicza prowadzona przez zastępy Straży Pożarnej trwała prawie dwie godziny.

 

Czytaj również: Groźny pożar w Ochotnicy Dolnej. Dwie rodziny straciły dach nad głową [ZDJĘCIA]

 

16 kwietnia około godziny 16.18 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Olszana, OSP Olszanka, OSP Naszacowice oraz OSP Czarny Potok zadysponowane zostały do pożaru w Olszanie. Ustalono, że objęty pożarem jest drewniany budynek gospodarczy, w którym magazynowane było drewno na opał oraz elementy garderoby – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się obiekt. W wyniku wysokiej temperatury doszło do popękania szyb w oknach znajdującego się w bliskim sąsiedztwie domu jednorodzinnego. Kamerą termowizyjną sprawdzono temperaturę elewacji domu oraz schłodzono nagrzaną część budynku. Po ugaszeniu pożaru przeprowadzono prace rozbiórkowe nadpalonej konstrukcji budynku gospodarczego. Przegrzebano całe pogorzelisko oraz przelano wodą. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego w celu przebadania mieszkańców – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania ratowniczo-gaśnicze trwały prawie dwie godziny. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.