Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pijany mężczyzna leżał na drodze. Przejechały po nim dwa samochody

0 2 303

Do dramatycznego zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 kwietnia, kiedy to dwa samochody osobowe przejechały pijanego mężczyznę leżącego na drodze wojewódzkiej. 51-latek trafił do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych. Sprawą zajmuje się limanowska Policja.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Prawie rozjechał grupę osób na pasach! Sprawą zainteresował się TVN i… Policja [WIDEO]

 

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia o godz. 20:00 w miejscowości Kamienica na terenie powiatu limanowskiego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 jadąc drogą wojewódzką W968 w kierunku miejscowości Szczawa po pokonaniu łuku drogi w lewo najechał na leżącego na jezdni mężczyznę – informuje mł. asp. Jolanta Mól rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej w rozmowie z miastoNS.pl

Chwilę później sytuacja powtórzyła się. Do podobnego zdarzenia doszło z udziałem drugiego pojazdu marki VW Passat kierowanym przez 34-letnią kobietę, która jechała bezpośrednio za pojazdem marki Audi A4. Kierujący byli trzeźwi, a leżący na jezdni 51-letni mężczyzna z obrażeniami dolnych kończyn został zabrany do szpitala. Miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Limanowej – dodaje rzecznik prasowy.

 

MK
Fot. archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.