Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policyjny pościg za nastolatkiem. Uciekając wpadł do rowu

0 1 308

W nocy z 12 na 13 marca policjanci podjęli pościg za osobówką, ponieważ kierujący nią mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i trafił w ręce Policji. Okazało się, że nastolatek nie miał prawa jazdy.

 

Czytaj również: Napadł na mężczyznę i ukradł mu spodnie. Może dostać 5 lat

 

Zdarzenie miało miejsce 12 marca około godz. 23:00 w miejscowości Rupniów (gmina Limanowa). – Policjanci podjęli pościg za pojazdem marki Seat Leon, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna zignorował jadący za nim radiowóz na sygnałach i podjął próbę ucieczki. Pościg nie trwał długo, gdyż 19-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Na szczęście kierujący i podróżujący z nim pasażer nie doznali obrażeń – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy, a uciekał, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania. Samochód pożyczył od kolegi, który jako właściciel pojazdu został ukarany za dopuszczenie do kierowania pojazdem osobę bez prawa jazdy. 19-latek odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji drogowej oraz za niezatrzymanie do kontroli, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – dodaje oficer prasowy.

 

Opr. MK
Źródło: KPP Limanowa
Fot.: policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.