Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecczyzna: Pożar autobusu. Pojazd spłonął niemal doszczętnie [ZDJĘCIA]

0 1 219

W poniedziałek (4 czerwca) ok. godz. 4:17 w miejscowości Ubiad, w stronę Jelnej doszło do pożaru autobusu, który zablokował skrzyżowanie. Kierowca próbował ugasić pojazd za pomocą gaśnicy przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej.

 

Czytaj również: Łabowa: Naczepa z wodą mineralną zablokowała ruch [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce pożaru stwierdzono, że na skrzyżowaniu w stronę Jelnej palił się autobus, który całkowicie zablokował skrzyżowanie i przejazd do miejscowości Jelna. Płomieniami objęta była cała przestrzeń pojazdu. Na miejscu zdarzenia obecny był właściciel, który poinformował, że kierowca wyjeżdżając z bazy bez pasażerów po przejechaniu niewielkiego odcinka drogi poczuł dym i stwierdził pożar w tunelu wentylacyjnym biegnącym po całej długości autobusu. Kierowca podjął czynności gaśnicze przy pomocy gaśnicy będącej na wyposażeniu pojazdu. W momencie, gdy działania gaśnicze okazały się nieskuteczne powiadomił Straż Pożarną i właściciela firmy. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz podaniu prądu piany ciężkiej na palący się autobus. Kamerą termowizyjną sprawdzono garaż znajdujący się w bliskim sąsiedztwie pożaru, nie stwierdzając podwyższenia temperatury na kontrolowanym obszarze. Zaopatrzenie wodne stanowił samochód cysterna z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Po ugaszeniu pożaru nie stwierdzono wycieków płynów eksploatacyjnych – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Ponowna kontrola garażu i spalonego autobusu przy pomocy kamery termowizyjnej potwierdziła skuteczne ugaszenie pożaru. Działania gaśnicze trwały ponad godzinę, a prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia była wada środka transportu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.