Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecczyzna: Wypadek w lesie! Mężczyzna przygnieciony przez drzewo

0 1 602

W czwartek (1 marca) w godzinach popołudniowych w lesie na granicy Przydonicy z Jasienną (gmina Korzenna) doszło do groźnego zdarzenia. Mężczyznę przygniotło drzewo.

Czytaj również: Gmina Korzenna: W pożarze domu zginął mężczyzna [Zdjęcia]

Na miejscu zdarzenia pojawiły się cztery zastępy Straży Pożarnych: z Jasiennej, Korzennej oraz dwie z Nowego Sącza. Działania strażaków polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz wezwaniu karetki Pogotowia Ratunkowego.

– Po przybyciu ambulansu strażacy pomogli w przetransportowaniu mężczyzny do pojazdu. Poszkodowany był w wieku ok. 45-50 lat. Przewieziony został do szpitala w Nowym Sączu – powiedział Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Według nieoficjalnych informacji poszkodowana w wyniku zaistniałego zdarzenia osoba doznała poważnych obrażeń czaszki. Na miejsce zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który jednak został zawrócony.

Agnieszka Michalik
Fot.: OSP Kamienica (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.