Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecczyzna: Wypadek quada! 11-letnie dziecko w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 3 681

Wczoraj (25 maja) w miejscowości Bartkowa Posadowa (gm. Gródek nad Dunajcem), doszło do wypadku z udziałem quada, którym podróżowali ojciec z synem. Maszyna wypadła z jedni na łuku drogi i uderzyła w barierę energochłonną. 11-letnie dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

 

Czytaj również: Wypadek w Paszynie: Matka z dzieckiem w szpitalu. Kierowca kompletnie pijany? [ZDJĘCIA]

 

Do wypadku doszło ok. godz. 20:30. – W zdarzeniu z udziałem quada uczestniczyły dwie osoby, obywatele Niemiec. Ojciec nie odniósł obrażeń, jego 11-letni syn uskarżał się na ból w okolicach miednicy. Na miejsce dotarła karetka Pogotowia Ratunkowego, która przewiozła poszkodowane dziecko do szpitala – mówi w rozmowie z miastoNS.pl dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejscu pracowali policjanci. Ich ustalenia pozwolą wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.