Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia w lesie! Nie żyje mężczyzna!

0 1 386

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych. Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło podczas wycinki drzew w lesie państwowym na ziemi gorlickiej. Wtedy to na głowę jednego z pracowników spadła gałąź, w wyniku czego mężczyzna zmarł na miejscu. W tej sprawie będzie prowadzone dochodzenie, które ma zweryfikować tę wersję zdarzeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zwłoki mężczyzny na Sucharskiego. Służby wezwał zaniepokojony sąsiad

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych w lesie państwowym na terenie gminy Uście Gorlickie. – Doszło tam do wypadku przy pracy wykonywanej przez osobę wycinającą drzewa w lesie. Podczas ścinki sosny najprawdopodobniej ułamała się gałąź sąsiedniego drzewa, która spadła na dół i uderzyła pracownika w głowę, najprawdopodobniej powodując zgon. To są wstępne ustalenia, które będą weryfikowane podczas sekcji – mówi w rozmowie z portalem MiastoNS.pl Tadeusz Cebo, Prokurator Rejonowy w Gorlicach.

Mężczyzna miał ponad czterdzieści lat, a jego ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Ma ona wskazać faktyczną przyczynę zgonu pracownika. Prokurator podkreśla, że ustalony przebieg zdarzenia jest hipotezą, która będzie weryfikowana w trakcie dochodzenia w tej sprawie.

 

MK
Fot.: pixaby.com (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.