Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragiczna śmierć w Krynicy! Śmieciarka rozjechała starszą kobietę

0 1 960

Dzisiaj (10 kwietnia), w godzinach porannych na ul. Nowotarskiego w Krynicy-Zdroju doszło do tragicznego zdarzenia. Starsza kobieta została potrącona przez śmieciarkę, w wyniku czego zginęła na miejscu. Sprawę wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Spłonął samochód kuriera! Wielu paczek nie udało się uratować [WIDEO]

 

Dzisiaj około godziny 11.00 na ulicy Nowotarskiego w Krynicy-Zdroju doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym typu śmieciarka, wykonując manewr cofania potrącił 87-letnią kobietę. Piesza zmarła na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora, pracują policjanci z Krynicy-Zdroju oraz grupa wypadkowa z sądeckiej komendy. Trwają czynności, które pozwolą ustalić okoliczności i przyczyny tego wypadku – mówi w rozmowie z miastoNS.pl asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Do tematu powrócimy…

Marek Jaśkiewicz
fot. Policja Podlaska (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.