Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Turbo Golf” na DK 75! O krok od czołówki [WIDEO]

0 5 017

Droga Krajowa nr 75 słynie z wielu wypadków, które bardzo często okazują się tragiczne w skutkach. Nie ma tygodnia, by na tej trasie nie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Oglądając jednak nagrania publikowane na facebook’owym profilu Sądeckie Drogi, trudno jest się dziwić. Wielu kierowców pozbawionych jest wyobraźni, co potwierdził jakiś czas temu kierujący Volkswagenem Golfem.

 

Mistrz kierownicy + „Turbo Golf” to szczególne połączenie umiejętności i niezwykłej mocy silnika. Zatem wyprzedzanie kilku samochodów naraz, na podwójnej ciągłej, na zakręcie to niespecjalny wyczyn. Tym razem niezwykle skomplikowane obliczenia dokonane w umyśle mistrza zawiodły i omal nie doprowadził do tragedii. W zderzeniu z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym, kierowca Golfa nie miałby żadnych szans.

Zobaczcie nagranie!

 

 

Materiał powstał we współpracy z Sądeckie Drogi!

 

 

 

Marek Jaśkiewicz
Źródło: Sądeckie Drogi

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.