Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Koniuszowej zaginął mężczyzna. Poszukiwania trwały prawie trzy godziny

0 608

Wczoraj (13 kwietnia) w nocy w Koniuszowej (gmina Korzenna) zaginął 40-letni mężczyzna. Sądeczanina szukali policjanci z psami tropiącymi oraz strażacy z jednostek OSP oraz z nowosądeckiego PSP. Zaginiony po kilku godzinach sam powrócił do miejsca zamieszkania.

 

Czytaj również: Stary Sącz: Brutalne pobicie obok kościoła! Sprawcy mieli kastet

 

Do zaginięcia mężczyzny z Koniuszowej doszło wczoraj w nocy. Sądeczanin miał opuścić miejsce swojego zamieszkania około 20.30. Jak podaje Stanowisko Kierowania PSP w Nowym Sączu, zgłoszenie wpłynęło o godz. 21.16, a poszukiwania trwały prawie trzy godziny.

Zaginął mężczyzna około 40 lat, który sam wyszedł z domu. Poszukiwany leczył się psychiatrycznie. Do akcji zostały zadysponowane jednostki: PSP Nowy Sącz, Osp Mogilno, OSP Korzenna, OSP Wojnarowa, OSP Korzenna Centrum oraz psy poszukiwawcze i Policja. Mężczyzna sam powrócił do domu – relacjonuje OSP Korzenna Centrum.

 

 

Opr. MK
Źródło: OSP Korzenna Centrum
Fot.: OSP Suchy Bór

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.