Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Starym Sączu palił się samochód osobowy [ZDJĘCIA]

0 372

Wczoraj (15 kwietnia) w Starym Sączu doszło do pożaru samochodu osobowego na poboczu drogi. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z PSP w Nowym Sączu oraz z OSP Stary Sącz. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

 

Czytaj również: Pożary traw okiem sądeckiego strażaka [ZDJĘCIA]

 

15 kwietnia zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowano do działań w Starym Sączu na ul. Witosa. – Ustalono, że na poboczu drogi palił się samochód osobowy marki Skoda Fabia, którym podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Wszyscy bezpiecznie opuścili pojazd – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przy pomocy dwóch prądów piany. Po stłumieniu ognia otwarto klapę bagażnika w celu zakręcenia zaworu bezpieczeństwa na butli LPG oraz podano na nią jeden prąd wody w celu jej schłodzenia. Po ugaszeniu pojazdu dokonano oględzin pojazdu w celu wyeliminowania zarzewi ognia. Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – wyjaśnia rzecznik.

 

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP w Nowym Sączu
Fot.: KP PSP NS, Facebook OSP Stary Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.