Portal informacyjny | Nowy Sącz

Węgierska: Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu

0 575

Wczoraj (5 marca) w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe, którymi podróżowali sami kierowcy, a jeden z nich został poszkodowany i przewieziony do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Pijani złodzieje chcieli się ogrzać! Włamali się do domu i ukradli… grzejniki

 

5 marca około godz. 13.20 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: dwa marki Volkswagen Golf, a trzeci marki Suzuki. Samochodami podróżowali sami kierujący i jeden z nich został poszkodowany – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przeprowadziła badanie osoby poszkodowanej i przetransportowała ją do szpitala. Ponieważ uszkodzone pojazdy biorące udział w zdarzeniu zablokowały jeden pas jezdni, kierowano wahadłowo ruchem drogowym. Sprawdzono uszkodzone pojazdy na ewentualność wycieków płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia dotarł patrol Policji, który pozostał na miejscu zdarzenia, prowadząc czynności dochodzeniowe – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.