Portal informacyjny | Nowy Sącz

Witowice Dolne: Z garażu ulatniał się gaz w wyniku rozszczelnienia butli

0 53

W niedzielę (10 czerwca) ok. godz. 15:05 w miejscowości Witowice Dolne w gminie Łososina Dolna doszło do rozszczelnienia butli z gazem propan-butan w blaszanym garażu. Gaz wyczuwalny był w powietrzu. Na miejsce przybyła Straż Pożarna oraz Pogotowie Gazowe, które stwierdziło brak zagrożeń. Akcja trwała godzinę.

 

Czytaj również: Osiemnastu strażaków gasiło pożar pustostanu [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zdarzenie dotyczy wyczuwalnego zapachu gazu ulatniającego się z garażu, w którym znajdowała się butla propan-butan. Z relacji lokatorki wynikało, że pozostawiona butla gazowa znajdująca się w pobliskim blaszanym garażu uległa rozszczelnieniu. Zastęp z OSP Łososina Dolna dokonał zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz przy użyciu sprzętu pomiarowego stwierdził obecność gazu. Następnie została podjęta decyzja o wyniesieniu butli w miejsce bezpieczne i zakręceniu zaworu oraz jej dozorowaniu. Sprawdzono pomieszczenia w budynku mieszkalnym oraz garażu. Pogotowie Gazowe stwierdziło brak zagrożeń, czynności zakończono – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania zastępów z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.